دوشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٦

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2524
 کل بازدید : 30664
 

 

درمانگاه پزشکی-توانبخشی نظام مافی، موقوفۀ خانوادۀ محترم نظام مافی، از مراکز درمانی است که تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فعالیت می نماید. این مرکز درمانی و توانبخشی با هدف خدمت رسانی پزشکی و توانبخشی به اقشار مختلف جامعه در تاریخ 22/11/1394 با حضور مسئولین وزارت بهداشت، درمان و توانبخشی افتتاح گردید. رسالت اصلی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در این مرکز، توسعه و تعمیق خدمات تخصصی سرپایی در حوزۀ توانبخشی است. بدین منظور، از اعضای هیئت علمی دانشگاه و نیروهای درمانی متخصص و زبده در این حوزه استفاده گردیده است.

این مرکز علاوه بر خدمات تخصصی توانبخشی در حوزه های مغز و اعصاب، فیزیوتراپی، کاردرمانی، ارتوپدی فنی، گفتاردرمانی، بینایی سنجی، روانشناسی و مشاوره به ارائۀ خدمات تخصصی در حوزۀ پزشکی همچون قلب و عروق، داخلی، اورولوژی، نورولوژی، دندانپزشکی، روانپزشکی و پزشکی عمومی می پردازد. ریاست مرکز درمانی و توانبخشی مرحوم دکتر نظام مافی به عهدۀ جناب آقای دکتر فرهاد آزادی، عضو هیئت علمی دانشگاه و دکترای تخصصی فیزیوتراپی، و مدیریت آن به عهده جناب آقای شاپور عربی می باشد.

 

اخبار
کارگاه تکنیکهای تحلیل رفتارمتقابل درمرکز پزشکی ،توانبخشی نظام مافی برگزارگردید.
کارگاه تکنیکهای تحلیل رفتارمتقابل درمرکز پزشکی ،توانبخشی نظام مافی برگزارگردید.
درتاریخ 18بهمن 1396کارگاه تکنیکهای تحلیل رفتارمتقابل درمرکز پزشکی ،توانبخشی نظام مافی برگزارگردید.
 ١٤:٥٦ - 1396/11/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت دهه مبارکه فجر کلینیک ارولوژی در مرکزپزشکی ،توانبخشی نظام مافی افتتاح گردید.
به مناسبت دهه مبارکه فجر کلینیک ارولوژی در مرکزپزشکی ،توانبخشی نظام مافی افتتاح گردید.
به مناسبت دهه مبارکه فجر، کلینیک ارولوژی(کلیه ومجاری ادراری) در مرکزپزشکی ،توانبخشی نظام مافی ، با تلاش و همت ریاست و مدیریت محترم این مرکز،افتتاح گردید.
 ١٣:٣٨ - 1396/11/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت درمان و توانبخشیمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییمعاونت تحقیقات و فناوریمراکز درمانی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences