پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3625
 کل بازدید : 46446
 

 

درمانگاه پزشکی-توانبخشی نظام مافی، موقوفۀ خانوادۀ محترم نظام مافی، از مراکز درمانی است که تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فعالیت می نماید. این مرکز درمانی و توانبخشی با هدف خدمت رسانی پزشکی و توانبخشی به اقشار مختلف جامعه در تاریخ 22/11/1394 با حضور مسئولین وزارت بهداشت، درمان و توانبخشی افتتاح گردید. رسالت اصلی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در این مرکز، توسعه و تعمیق خدمات تخصصی سرپایی در حوزۀ توانبخشی است. بدین منظور، از اعضای هیئت علمی دانشگاه و نیروهای درمانی متخصص و زبده در این حوزه استفاده گردیده است.

این مرکز علاوه بر خدمات تخصصی توانبخشی در حوزه های مغز و اعصاب، فیزیوتراپی، کاردرمانی، ارتوپدی فنی، گفتاردرمانی، بینایی سنجی،شنوائی سنجی و تجویز سمعک ، روانشناسی و مشاوره به ارائۀ خدمات تخصصی در حوزۀ پزشکی همچون قلب و عروق، داخلی،زنان و زایمان، اورولوژی، نورولوژی، دندانپزشکی، روانپزشکی و پزشکی عمومی می پردازد. لازم بذکر است این مرکز دارای آزمایشگاه و داروخانه می باشد.ریاست مرکز درمانی و توانبخشی مرحوم دکتر نظام مافی به عهدۀ جناب آقای دکترامین شاهرخی، عضو هیئت علمی دانشگاه و متخصص اطفال و فوق تخصص اعصاب اطفال، و مدیریت آن به عهده جناب آقای دکتر مهدی خانکه می باشد.

 

اخبار
کارگاه احیای قلبی عروقی پایه در مرکز درمانی،توانبخشی نظام مافی برگزارگردید.
کارگاه احیای قلبی عروقی پایه در مرکز درمانی،توانبخشی نظام مافی برگزارگردید.
کارگاه احیای قلبی عروقی پایه،مورخ 1397/4/17 در مرکزدرمانی،توانبخشی نظام مافی برگزارگردید.
 ١٠:٣٨ - 1397/04/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه مسئولین محترم بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ،در مرکز درمانی توانبخشی نظام مافی
برگزاری جلسه مسئولین محترم بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ،در مرکز درمانی توانبخشی نظام مافی
جلسه مسئولین محترم بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، مورخ 1397/4/16 درمرکز درمانی توانبخشی نظام مافی برگزار گردید.
 ١٠:٥٣ - 1397/04/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت درمان و توانبخشیمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییمعاونت تحقیقات و فناوریمراکز درمانی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences