جمعه ٢٥ آبان ١٣٩٧

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4739
 کل بازدید : 59230
 

 

 

درمانگاه پزشکی-توانبخشی نظام مافی، موقوفۀ خانوادۀ محترم نظام مافی، از مراکز درمانی است که تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فعالیت می نماید. این مرکز درمانی و توانبخشی با هدف خدمت رسانی پزشکی و توانبخشی به اقشار مختلف جامعه در تاریخ 22/11/1394 با حضور مسئولین وزارت بهداشت، درمان و توانبخشی افتتاح گردید. رسالت اصلی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در این مرکز، توسعه و تعمیق خدمات تخصصی سرپایی در حوزۀ توانبخشی است. بدین منظور، از اعضای هیئت علمی دانشگاه و نیروهای درمانی متخصص و زبده در این حوزه استفاده گردیده است.

این مرکز علاوه بر خدمات تخصصی توانبخشی در حوزه های مغز و اعصاب، فیزیوتراپی، کاردرمانی، ارتوپدی فنی، گفتاردرمانی، بینایی سنجی،شنوائی سنجی و تجویز سمعک ، روانشناسی و مشاوره به ارائۀ خدمات تخصصی در حوزۀ پزشکی همچون قلب و عروق، داخلی،زنان و زایمان، اورولوژی، نورولوژی، دندانپزشکی، روانپزشکی و پزشکی عمومی می پردازد. لازم بذکر است این مرکز دارای آزمایشگاه و داروخانه می باشد.ریاست مرکز درمانی و توانبخشی مرحوم دکتر نظام مافی به عهدۀ جناب آقای دکترامین شاهرخی، عضو هیئت علمی دانشگاه و متخصص اطفال و فوق تخصص اعصاب اطفال، و مدیریت آن به عهده جناب آقای دکتر مهدی خانکه می باشد.

 

اخبار
به مناسبت روز بهزیستی و تامین اجتماعی، مسابقه شطرنج به میزبانی بخش کاردرمانی روان ذهنی کلینیک نظام مافی برگزار شد.
به مناسبت روز بهزیستی و تامین اجتماعی، مسابقه شطرنج به میزبانی بخش کاردرمانی روان ذهنی کلینیک نظام مافی برگزار شد.
در تاریخ 25 تیرماه 1397 به مناسبت روز بهزیستی و تامین اجتماعی مسابقه شطرنج ،میان مراجعان بخش کاردرمانی روان ذهنی کلینیک نظام مافی و مراجعان بخش کاردرمانی مرکز روزانه بیمارستان روزبه برگزار شد .
 ١٣:٩ - 1397/05/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه احیای قلبی عروقی پایه در مرکز درمانی،توانبخشی نظام مافی برگزارگردید.
کارگاه احیای قلبی عروقی پایه در مرکز درمانی،توانبخشی نظام مافی برگزارگردید.
کارگاه احیای قلبی عروقی پایه،مورخ 1397/4/17 در مرکزدرمانی،توانبخشی نظام مافی برگزارگردید.
 ١٠:٣٨ - 1397/04/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت درمان و توانبخشیمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییمعاونت تحقیقات و فناوریمراکز درمانی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences