سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 


مدیر جدید مركز جامع پزشكي - توانبخشي نظام مافي معرفی شد

مدیر جدید مركز جامع پزشكي - توانبخشي نظام مافي معرفی شد

مدیر جدید مرکز جامع پزشكي - توانبخشي نظام مافي طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران ستادی این معاونت و کارکنان مرکز نظام مافی، معرفی شد

به گزارش روابط عمومی مرکز نظام مافی،  در این مراسم که در دفتر ریاست مرکز نظام مافی برگزار شد، ضمن قدردانی از خدمات دكتر محمد حسن فرهادی  مدیر سابق این مرکز پزشکی و توانبخشی، خانم رباب قاسمی به عنوان مدير جديد مركز نظام مافي معرفی شد.

 دكتر فرهاد آزادی  ریاست مرکز طی سخنان کوتاهی در این مراسم، ضمن خير مقدم و قبول زحمت به خانم قاسمی، ابراز امیدواری کرد که مديريت جديد با بهره گيري از تجارب مديريتي ارزنده و تخصصي خود، حرفه اي تر و مدبرانه تر اهداف درماني مركز نظام مافي را پيش می گیرد و مسير پيشرفت را هموارتر خواهد کرد .

 لازم به ذکر است، مرکز " نظام مافی " از جمله مراکز پزشکی و توانبخشی تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است که علاوه بر خدمات تخصصی توانبخشی در حوزه های " فیزیوتراپی، کاردرمانی، ارتوپدی فنی، گفتاردرمانی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی و تجویز سمعک، روانشناسی و مشاوره "، به ارایه خدمات تخصصی در حوزه های پزشکی همچون " قلب و عروق، داخلی، زنان و زایمان، اورولوژی، نورولوژی، دندانپزشکی، روانپزشکی و پزشکی عمومی " می پردازد.

 

 

1402/03/03 - ٠٩:٥٣ / شماره خبر : ٢٦٣٤٠ / تعداد نمایش : 347


خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت درمان و توانبخشیمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییمعاونت تحقیقات و فناوریمراکز درمانی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences